این مطلب را به اشتراک بگذارید
زاناکس نوعی بنزودیازپین به صورت دارو است که می تواند اضطراب و اختلالات هراس را درمان کند. به طور معمول برای شروع کار کمتر از یک ساعت زمان می برد و جلوه ای آرام بخشی را به یک فرد می دهد.
زاناکس نوعی بنزودیازپین به صورت دارو است که می تواند اضطراب و اختلالات هراس را درمان کند. به طور معمول برای شروع کار کمتر از یک ساعت زمان می برد و جلوه ای آرام بخشی را به یک فرد می دهد.
عضویت در خبرنامه
روش های از بین لکه های مختلف روی انواع پارچه : ابتدا علت و نوع لکه را که از چه موادی است پیدا کنید ؛ نوع پارچه را به خصوص از لحاظ قابل شستشو بودن تعیین کنید …
روش های از بین لکه های مختلف روی انواع پارچه : ابتدا علت و نوع لکه را که از چه موادی است پیدا کنید ؛ نوع پارچه را به خصوص از لحاظ قابل شستشو بودن تعیین کنید …

آخرین مقالات مقاله منتخب سر دبیر

آخرین و جدیدترین مقالات را مطالعه کنید
دسته بندی: چند رسانه ای چهارشنبه 12 شهریور

رادیو سلام فیت شماره 4

شماره چهارم هفته نامه سلام فیت به موضوعات فوائد دانه چیا، آلرژی فصلی، جلوگیری از شب ادراری کودکان، بهترین زد چروک طبیعی، خواص روغن هسته انگور برای مو ها پرداخته است
نویسنده : مهگل مرتضوی
دسته بندی: چند رسانه ای دوشنبه 13 مرداد

رادیو سلام فیت شماره 3

شماره سوم هفته نام سلام فیت به موضوعات فوائد اسفناج،زنان و اهدا خون،سلفی گرفتن،اشتباه رایج در گرفتن تست قند خون،دلیل خون‌ریزی درحین رابطه زناشویی ،پیشگیری از خراب شدن دندان‌ها و چکار کنیم تا شادتر باشیم پرداخته است
نویسنده : تیم تحریر
دسته بندی: تمرین و سبک زندگی و پزشکی دوشنبه 17 شهریور

دلایل خستگی های روزمره چیست چرا من اینقدر خسته ام؟

دلایل خستگی های روزمره چه چیزی می تواند باشد؟ چرا اینقدر خسته ایم؟ چرا خوابم می آید؟ این سوالاتی است که در طول روز از زبان خودتان یا دوستانتان زیاد شنیده می شود و با کمی فکر کردن نگران می شوید که مبادا مشکل پزشکی و یا بیماری جدی باشد. این مقاله به هفت دقیقه زمان برای مطالعه نیاز دارد.
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: پزشکی و مادر و کودک دوشنبه 06 مرداد

تهدید کرونا ویروس و افراد آسیب پذیر

از آنجایی که تقریباً تمامی جوامع چه در شرق و چه در غرب همگی درگیر بیماری ویروسی کرونا شده‌اند و تقریبا در این چند ماه نکات ایمنی را تا حدودی فرا گرفته‌اند. اما بهتر است برخی از اقشار آسیب پذیر مثل افراد مسن؛ زنان باردار؛ کودکان و افرادی که بیماری های خاص دارند بیشتر مراقبت کنند و اگر با این افراد در ارتباط هستیم بیشتر رعایت بهداشت و سلامت را به جا آوریم. از آنجا که این بیماری و نگرانی که با خود به همراه داشته است تا حد زیادی بر روی روح و روان افراد سالمند و زنان باردار تاثیرات بیشتری گذاشته است. در این مقاله روش های مراقبت به همراه برنامه های منظم ارائه شده است که بد نیست آن را مطالعه کنید.
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: سبک زندگی و تغذیه و مادر و کودک دوشنبه 13 مرداد

تغذیه نوزادان شیرخوار در شرایط کووید ۱۹

بیماری کووید ۱۹ چند ماهی است که ذهن همگی ما را به خود مشغول کرده است و جدا از شرایطی که در ارتباط با سبک زندگی به وجود آورده است نگرانی های دیگری را هم سبب ساز شده است.. یکی از این نگرانی ها مربوط به مادران شیرده و نوزادان شیرخوار است. نوزادانی که به شدت به شیر مادر احتیاج دارند و بسیاری از متخصصان توصیه می کنند مادران شیرده باید حداقل تا دو سال نوزاد را با شیر خود تغذیه کنند.
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: سبک زندگی سه شنبه 14 مرداد

چگونه شاد باشیم: تغییر سبک زندگی به کمک این عادات

چگونه شاد باشیم جز سوالاتی است که در زندگی مدرن امروزی زیاد از خود می‌پرسیم که گاهی برای جوابش با ابهامات زیادی مواجه می‌شویم.انسان کنونی خود را غرق در زندگی پر تلاطم و پر آشوبی می بیند که از تکنولوژی گرفته تا روش های غلط زندگی همگی او را به سوی انزوا و تنهایی کشانده اند.
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: تغذیه چهارشنبه 18 تیر

طرز تهیه کیک آسان به روش های کاملا خوشمزه

آیا به دنبال طرز تهیه کیک آسان هستید؟ آیا دوست دارید کیک اسفنجی را به روش آسان و به همراه پف و حجم زیاد درست کنید؟ اگر برای تهیه انواع کیک اسفنجی مشکل دارید؛ مقاله پیش رو طرز تهیه چند مدل کیک را به همراه اصول اولیه و پایه ای ارائه می دهد. که حتی برای کسانی که به با پختن کیک آشنایی دارند؛ می تواند مقاله خوب و مفیدی باشد
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: مد و زیبایی و پوست و مو شنبه 14 تیر

جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو

ریزش مو و نازک شدن موها متاسفانه هم در مردان و هم در زنان اتفاق می افتد و خوشبختانه داروهای طبیعی برای برطرف کردن این مشکلات وجود دارد که به راحتی می توانید با استفاده از آنها زیبایی خود را برگردانید. اما قبل از اینکه به داروهای طبیعی بپردازیم؛ بهتر است بدانید هر انسانی در طول روز حدود ۱۰۰ تار مو از دست می‌دهد و زمانی که به حمام می روید ممکن است به ۲۵۰ تار مو هم برسد.
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: سبک زندگی و مادر و کودک سه شنبه 20 خرداد

دیابت بارداری را بهتر بشناسیم

برخی از خانم ها در دوران حاملگی ممکن با دیابت بارداری مواجه شوند؛ یعنی قند خون آن ها بالا می رود. به طور معمول بین هفته‌های ۲۴ و ۲۸ این اتفاق می افتد. با وجود نادر بودن دیابت بارداری در این دوران طبق گزارشات پزشکی در سال های اخیر میزان این بیماری در زنان بارداررو به افزایش است که این موضوع به دلیل عدم تحرک و نداشتن سبک زندگی سالم می باشد.
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: سبک زندگی و پزشکی دوشنبه 12 خرداد

هر آنچه که باید راجع به دیابت بدانید

وقتی مبتلا به دیابت هستید؛بدن شما به اندازه کافی انسولین نمی سازد و یا نمی تواند از انسولین ساخته شده استفاده کند انسولین این ماده حیاتی کمک می کند تا قند وارد سلول شود و از آن به عنوان انرژی استفاده شود و بدین نحو مقدار زیادی قند در خون شما تولید می شود.این بیماری شایع است و بهتر است که راجع به آن اطلاعات درستی داشته باشیم تا بتوانیم به موقع پیشگیری کنیم و یا اگر مبتلا هستیم به خوبی از ابتلا به سایر بیماری ها جلوگیری کنیم.تا یک زندگی سالم و در نشاط داشته باشیم.
نویسنده : مینا رئیسی
دسته بندی: چند رسانه ای دوشنبه 29 اردیبهشت

رادیو سلام فیت شماره 2

شماره دوم هفته نام سلام فیت به موضوعات مشکلات بازی های رایانه ای،رژیم مدیترانه ای،باور نادرست در مورد ورزش کردن و توصیه به افرادی دچار بی خوابی هستند پرداخته و مطالبی در این زمینه ارائه میکند
نویسنده : تیم تحریر
دسته بندی: پزشکی و مادر و کودک پنجشنبه 08 خرداد

راهنمای ۳۰ روزه پیش از بارداری

اگر شما برای بارداری آماده شده اید و قصد دارید که مادر شوید به شما تبریک می گوییم؛ زیرا که مادر شدن یک نقطه عطف در زندگی است که می تواند بسیار شیرین و لذت بخش باشد. اما آیا بدن شما آماده برای بارداری می باشد یعنی نقاط ضعف را برطرف کرده اید تا دوران بارداری آسانی داشته باشید؟ در ادامه این مقاله لیستی از کار های ۳۰ روزه قبل از بارداری را برای شما فراهم کرده ایم؛ که می توانید از این نکات پیش از بارداری استفاده کنید.
نویسنده : مینا رئیسی