سامانه ارزیابی و تست آنلاین کرونا
قوانین سایت
قوانین سایت را مطالعه کنید

شرایط استفاده

تاریخ قابل اجرا : 1398/10/01

به خوبی می دانیم حریم خصوصی چقدر برای کاربران ما اهمیت دارد و تلاش می کنیم تا درباره نحوه جمع آوری، استفاده، افشاء، انتقال و ذخیره اطلاعات شما واضح و روشن عمل کنیم. این سیاست حفظ حریم خصوصی، عملکرد اطلاعاتی ما را توضیح می دهد. این سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت ها، یا برنامه های آنلاینی که به این سیاست حفظ حریم خصوصی (در مجموع، ”سرویس های“ ما) اشاره دارند یا پیوند شده اند اعمال می شود. این شامل پشتیبانی از کاربران برای چنین دستگاه ها، وب سایت ها یا برنامه های آنلاین است.

در حالی که این سیاست حفظ حریم خصوصی برای تمامی سرویس های ما به کار می رود، ضمیمه های خاصی نیز برای حفظ حریم خصوصی فراهم نموده ایم که در بر گیرنده اطلاعات بیشتری درباره عملکردهای ما در ارتباط با سرویس های خاص می باشد. این ضمیمه ها برای استفاده شما از سرویس های تحت پوشش آن ها به کار می روند.

لطفاً توجه داشته باشید که سیاست حفظ حریم خصوصی صرف نظر از استفاده شما از کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت، تلویزیون یا هر دستگاه دیگری، برای دسترسی به سرویس های ما اعمال می شود. حائز اهمیت است که شما سیاست حفظ حریم خصوصی را با دقت مطالعه فرمایید، زیرا هر زمان که شما از سرویس های ما استفاده می کنید، در واقع با عملکردهای توضیح داده شده در سیاست حفظ حریم خصوصی و ضمایم آن، موافقت نموده اید.

همچنین حائز اهمیت است که به طور مرتب، نسخه های به روزرسانی سیاست حفظ حریم خصوصی را بررسی نمایید. چنانچه سیاست حفظ حریم خصوصی را به روزرسانی کنیم، با اطلاعیه دادن در سرویس های مرتبط، شما را از تغییراتی که از نظر ما مهم است، مطلع خواهیم کرد. بعد از قرار دادن این اطلاعیه، با دستیابی یا استفاده از سرویس های ما، با عملکرد(های) جدید ارائه شده در به روزرسانی موافقت می نمایید. رایج ترین نسخه سیاست حفظ حریم خصوصی همواره در این آدرس https://salamfit.com/page/شرایط-استفاده.html در دسترس همگان خواهد بود. با مشاهده ”تاریخ قابل اجرا‏“ ارسال شده در قسمت بالای این متن، متوجه می شوید که این سیاست حفظ حریم خصوصی، آخرین بار در چه زمانی به روزرسانی شده است.